Kamagra 100mg sildenfil dvě balení Zobrazit větší

Kamagra 100mg sildenfil dvě balení

12592

Nový produkt

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR!

Více informací

750,00 Kč

Více informací

Kamagra GOLD 100mg dvě balení za super cenu 750 kč

Kamagra 100 mg obsahuje stejné množství účinné látky jako originál Viagra 100 mg.Kamagra 100mg se používaná k léčbě erektilní dysfunkce. Patří do skupiny léků nazývaných inhibitory fosfodiesterázy typu 5 tzv. I-PDE5 (do této skupiny patří i tadalafil a vardenafil) .Tyto látky zvyšují účinky oxidu dusnatého v těle a způsobují, že se v penisu výrazně zvýší průtok krve, což je nezbytné k dosažení erekce.Kamagra GOLD 100mg účinkuje na 100% a téměř okamžitě bez nutnosti dlouhodobého užívání.

Léčivá látka:                 Sildenafil
Obsah látky v 1 tabletě: Sildenafil 100mg
Účinek se dostavuje:     20-30-min. po užití
Účinek trvá:                  4-5 hodin
Obsah 1 balení:            4 ks potahovaných tablet

Dávkování Kamagra 100mg:


Nejvhodnější dávku určí váš lékař. Denní dávka nesmí být vyšší než jedna 100mg.Doporučujeme začít s množsvím 50mg t.j. půl pilulkou. Účinky přípravku Kamagra GOLD100mg se dostavují při dostatečné sexuální stimulaci. Lék Kamagra GOLD 100mg není afrodiziakum. Účinek léku Kamagra GOLD 100mg se dostavuje již po cca 30 minutách. Účinek léku trvá 4-5 hodin. Před použitím léku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídla snižují účinek.

 

Lék Kamagra 100mg nesmí užívat:


Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve. Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím léku Kamagra GOLD 100mg se svým lékařem.


Vedlejší účinky léku Kamagra 100mg:


Podobně jako všechny léky, může mít i lék Kamagra GOLD 100mg nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 5 hodin, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Pokud se kterýkoliv nežádoucí účinek vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoliv nežádoucích účinků, které zde nejsou uvedeny, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.

 

Jak se přípravek Kamagra 100mg uchovává:


Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

Příslušenství