Výprodej! Extra Super P-Force 200 mg Zobrazit větší

Extra Super P-Force 200 mg

0842

Nový produkt

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR!

Více informací

490,00 Kč

Více informací

Extra Super P-Force 200 mg 490 kč DAPOXETIN + SILDENAFIL

Extra Super P-Force 200mg (generická viagra) je lék pro muže k,který mají problém s erekcí a pŕedčasnou ejakulací.Obsahuje dvě aktivní složky sildenafil 100mg + dapoxetin 100mg.

Extra Super P-Force 200mg je považován za bezpečný a účinný lék, není vhodný pro každého a nemusí fungovat ve všech případech.P-Force 200mg nemusí fungovat po prvním užití. Většina lékařů doporučuje abyste Extra Super P-Force 200mg užili nejméně osmkrát, před tím než vyzkoušíte jiný lék.

Léčivá látka:                   Sildenafil+dampoxetine
Obsah látky v 1 tabletě:  Sildenafil 100mg+dapoxetine 100mg
Účinek se dostavuje:      30-60-min. po užití
Účinek trvá:                   4-6 hodin
Obsah 1 balení:              4 ks potahovaných tablet

 

Dávkování Extra Super P-Force 200mg :


Nejvhodnější dávku určí váš lékař. Denní dávka nesmí být vyšší než jedna 200mg.Doporučujeme začít s půl pilulkou. Účinky přípravku P-Force 200mg se dostavují při dostatečné sexuální stimulaci. Lék Extra Super P-Force 200mg není afrodiziakum. Účinek léku se dostavuje již po cca 30 minutách. Účinek léku trvá 4-6 hodin. Před použitím léku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídla snižují účinek.Lék na erekci Extra Super P-Force 200mg nesmí užívat:


Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve. Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím léku P-Force 200mg se svým lékařem.


Vedlejší účinky léku Extra Super P-Force 200mg :


Podobně jako všechny léky, může mít i lék Extra Super P-Force 200mg nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 5 hodin, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Pokud se kterýkoliv nežádoucí účinek vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoliv nežádoucích účinků, které zde nejsou uvedeny, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.Jak se přípravek Extra Super P-Force 200mg uchovává:


Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

 

Příslušenství