Sextreme gel 120mg tři balení Zobrazit větší

Sextreme gel 120mg tři balení

12203

Nový produkt

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR !

Více informací

1 390,00 Kč

Více informací

Sextreme Oral Jelly 120mg tři balení za 1.390 kč.  

Sextreme Oral Jelly 120mg ,lék který je vhodný pro ty, kdo má potíže s polykáním pilulek. Díky nestandardní želé formě s ovocnou příchutí můžete užít lék, aniž jste cítili chuť účinné látky sildenafil citrate. Sextreme Oral Jelly 120mg se vstřebává ihned přes sliznici ústní dutiny do krve a účinkuje podstatně dříve než klasická pilulka.Přípravek začíná působit po 20 minutách a účinek léku trvá až 4-5 hodin.

Léčivá látka:                Sildenafil
Obsah látky v 1 sáčku: 120mg
Účinek se dostavuje:    20 min. po užití
Účinek trvá:                 4-5 hodin
Obsah 1 balení:           7ks gelových sáčků

Dávkování Sextreme Oral Jelly 120mg :

 

Sextreme Oral Jelly 120mg je k dispozici 7x120 mg sáčků s příchutěmi ananas, pomeranč, jahoda, vanilka, banán, rybíz, karamel.Lék stačí jen otevřít a aplikovat na ližičku,alebo rozpusiti v poháry vody. To je jeden z hlavních důvodů, proč je tak oblíbená.Díky dlouhotrvajícímu a rychlému účinku ve spojitosti s ovocnými příchutěmi se Kamagra Jelly stala velice oblíbeným lékem na léčbu erektilní dysfunkce.

Lék na erekci Sextreme Oral Jelly 120mg nesmíte užívat více než jednou denně. Denní užívání přípravku v 120mg  se nedoporučuje.

 

Kdo nesmí užívat Sextreme Oral Jelly 120mg :


Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve.
Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil.
Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi).
Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím přípravku Sextreme Oral Jelly 120mg se svým lékařem.
Společné užívání Kamagra Jelly s dalšími léky vyžaduje schválení vaším ošetřujícím lékařem, speciálně v případě, pokud užíváte přípravky cimetidinu, erythromycin a Ketoconazol.

 

Vedlejší účinky Sextreme Oral Jelly 120mg:


Jako u většiny léků se mohou objevit nežádoucí účinky i u Sextreme Oral Jelly 120mg , které jsou obvykle mírné a přechodné.
Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje.
Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění.
Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 5 hodin, musíte okamžitě vyhledat lékaře.

 

Skladování Sextreme Oral Jelly 120mg:


Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

Příslušenství