Sildalist 120 mg tři bal 1.390kč Zobrazit větší

Sildalist 120 mg tři bal

14573

Nový produkt

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR!

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 390,00 Kč

Více informací

Sildalist 120mg tři balení za 1.390kč

Sildalist 120 mg dva léky v jedné tabletě SILDENAFIL 100 mg + TADALAFIL 20 mg

Sildalist 120mg velice silný lék, který zvládne léčit nejzávažnější problémy erektilní dysfunkce.Tyto výrazné červené obdelníkové tablety jsou baleny v blistru po 6 tabletách, přičemž každá z tablet Sildalist obsahuje 100mg Sildenafil citráte a 20mg Tadalafil. Většina mužů, kteří používali Sildalist, dosáhli lepšího a časově delšího sexuálního zážitku bez obav o ztrátu erekce.

Léčivá látka:                   Sildenafil + Tadalafil
Obsah látky v 1 tabletě:  Tadalafil 20mg + Sildenafil 100mg
Účinek se dostavuje:      30-60 min. po užití
Účinek trvá:                   36 hodin
Obsah 1 balení:              6 ks potahovaných tablet

Dávkování Sildalist 120mg:


Doporučená počáteční dávka je půlka 120mg tablety Sildalist cca 30-60 minut před sexuální aktivitou. Sildalist není vhodné užívat víckrát než jednu 120mg tabletu denně. Účinky léku se dostavují při sexuální stimulaci.
Účinek Sildalist se dostavuje po 30-60 minutách od užití a trvá až 12 hodin. Před užitím léku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastná jídla snižují účinek.

Přípravek Sildalist 120mg nesmějí užívat:


Pacienti kteří prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve.

Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi).
Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před užitím přípravku Sildalist se svým lékařem.

Společné užívání léku Sildalist s dalšími léky vyžaduje schválení vaším ošetřujícím lékařem, speciálně v případě, pokud užíváte přípravky cimetidinu, erythromycin a Ketoconazol.


Vedlejší účinky Sildalist 120mg:


Podobně jako všechny léky, může mít i lék Sildalist nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění.

Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 5 hodin, musíte okamžitě vyhledat lékaře! Pokud se kterýkoliv nežádoucí účinek vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoliv nežádoucích účinků, které zde nejsou uvedeny, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.


Jak správně skladovat Sildalist 120mg:


Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

 

Příslušenství