Sildigra CT7 100mg dvě balení 950 kč Zobrazit větší

Sildenafil 100mg chewable dvě balení

07312

Nový produkt

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR!

Více informací

Tento produkt již není na skladě

790,00 Kč

Více informací

Sildenafil 100mg chewable dvě balení 790 kč

Sildigra CT7 100mg sildenafil obsahuje stejné množství účinné látky jako originál Viagra 100 mg. Lék se používaná k léčbě erektilní dysfunkce.Patří do skupiny léků nazývaných inhibitory fosfodiesterázy typu 5 tzv. I-PDE5 (do této skupiny patří i tadalafil a vardenafil).Tyto látky zvyšují účinky oxidu dusnatého v těle a způsobují, že se v penisu výrazně zvýší průtok krve, což je nezbytné k dosažení erekce.Sildigra CT7 100mg sildenafil účinkuje na 100% a téměř okamžitě bez nutnosti dlouhodobého užívání.

Léčivá látka:                   Sildenafil
Obsah látky v 1 tabletě:  Sildenafil 100mg
Účinek se dostavuje:      20-30-min. po užití
Účinek trvá:                    4-5 hodin
Obsah 1 balení:              7 ks potahovaných tablet s různými ovocnými příchutemi

Dávkování Sildigra CT7 100mg:


Denní dávka nesmí být vyšší než jedna 100mg.Doporučujeme začít s množsvím 50mg t.j. půl pilulkou. Účinky přípravku se dostavují při dostatečné sexuální stimulaci. Lék Sildigra CT7 100mg sildenafil není afrodiziakum. Účinek léku se dostavuje již po cca 30 minutách. Účinek léku trvá 4-5 hodin. Před použitím léku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídla snižují účinek.

 

Lék Sildigra CT7 100mg sildenafil nesmí užívat:


Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve. Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím léku Sildigra CT7 100mg sildenafil se svým lékařem.


Vedlejší účinky léku Sildigra CT7 100mg sildenafil:


Podobně jako všechny léky, může mít i lék Sildigra CT7 100mg sildenafil nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 5 hodin, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Pokud se kterýkoliv nežádoucí účinek vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoliv nežádoucích účinků, které zde nejsou uvedeny, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.

 

Jak se přípravek Sildigra CT7 100mg sildenafil uchovává:


Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

Příslušenství