Sildenafil  citrate Cenforce 200mg Zobrazit větší

Sildenafil 200mg CENFORCE

22231

Nový produkt

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR!

Více informací

Tento produkt již není na skladě

740,00 Kč

Více informací

Sildenafil  citrate 200mg Cenforce

Sildenafil citrate 200mg viagra úspěšně léčí erektilní dysfunkci a po jejím užití je možno prakticky každému muži dosáhnout kvalitní erekce. Sildenafil 200mg účinkuje již cca po 30 minutách od užití a její účinek trvá čtyři až pět hodin. Sildenafil 200mg je v poslední době nejznámnějším a nejužívanějším lékem na léčbu impotence, erektilní dysfunkce a poruch erekce.

Léčivá látka:                   Sildenafil
Obsah látky v 1 tabletě:  Sildenafil 200mg
Účinek se dostavuje:      20-30-min. po užití
Účinek trvá:                   4-5 hodin
Obsah 1 balení:             10 ks potahovaných tablet

Dávkování sildenafil citrate 200mg:


Nejvhodnější dávku určí váš lékař. Denní dávka nesmí být vyšší než jedna 200mg.Doporučujeme začít s množsvím 50mg t.j. půl pilulkou. Účinky přípravku sildenafil 200mg  se dostavují při dostatečné sexuální stimulaci. Lék sildenafil 200mg není afrodiziakum. Účinek léku sildenafil 200mg se dostavuje již po cca 30 minutách. Účinek léku trvá 4-5 hodin. Před použitím léku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídla snižují účinek.


Lék sildenafil 200mg nesmí užívat:


Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve. Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím léku sildenafil 200mg se svým lékařem.


Vedlejší účinky léku sildenafil 200mg:


Podobně jako všechny léky, může mít i lék sildenafil 200mg nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 5 hodin, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Pokud se kterýkoliv nežádoucí účinek vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoliv nežádoucích účinků, které zde nejsou uvedeny, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.Jak se přípravek sildenafil 200mg uchovává:


Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

Příslušenství